moja grafika, fotografia i malarstwo

...czyli trzy po trzy o sztuce ;-)

czwartek, 6 września 2012

Beskid Żywiecki na cztery plecaki ;-)


W końcu doczekaliśmy się tej pięknej chwili, kiedy wraz z dziećmi ruszyliśmy na górską wędrówkę! Cztery plecaki lekko posapując ruszyły najpierw na Wielką Raczę, na której szczycie położone schronisko serwuje piękną i rozległą panoramę nieomal wprost z okien budynku ;-).


Poranny widok z Wielkiej Raczy


Dalszy szlak powiódł nas przez Przełęcz na Przegibku (kolejny sympatyczny nocleg :-)), Wielką Rycerzową (i bacówkę na przełęczy pod nią),
skąd przez Muńcuł zeszliśmy do wioski Ujsoły.Wieczór na Hali Rysianka
Kolejnym naszym przystankiem na dwie noce stało się "klimatyczne" schronisko na Hali Rysianka, z równie atrakcyjnym widokiem... tym razem dosłownie - wprost z okien ;-).
Ostatni kolorowy świt powitaliśmy już na szczycie Pilska (nocleg w schronisku na hali Miziowej... czyli tam, gdzie przez ostatnie dwie zimy buszowaliśmy z aparatami podczas śląskich plenerów ZPFP :-))

Zapowiadało się marnie... wał z chmur na wschodzie nie wróżył specjalnych atrakcji.
A jednak...
3 komentarze:

 1. Kasiu...rozkochałaś mnie ..."na nowo"...w tym co kocham od dawna...Twoje fotografie to poezja ...dla moich....zmysłów...i szukam w kalendarzu...kiedy będę mogła...na Rysiance czekać na wschód...:)
  dziękuję...:)
  daniela

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o, to bardzo się z tego cieszę! Oby taki wolny termin znalazł się jak najszybciej... a może jak już jesień zacznie malować buków korony? Powodzenia! Pozdrawiam :-)

   Usuń
 2. Witam!

  Urzekające obrazy

  Czy jest możliwość kontaktu z Panią w sprawie udostępnienia zdjęć?
  redakcja@bbfan.pl

  pozdrawiam

  BBFAN Beskidy

  OdpowiedzUsuń